53. aukció
Bruck Lajos (1846-1910) Virágcsendélet
51

Bruck Lajos (1846-1910)

Virágcsendélet

Olaj, vászon, 88x117 cm
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft
Becsérték: 1 500 000 - 2 500 000 Ft

Vakrámán a művész fia, Bruck Roni feljegyzése:„Igazolom, hogy túloldali „Virágcsendélet” czímű festmény, édes atyám, néhai Bruck Lajos festőművészeredeti munkája és annak hagyatékából való. Budapest, 1928. november