12. aukció
Schönberger Armand (1885-1974) Virágcsendélet almákkal
120

Schönberger Armand (1885-1974)

Virágcsendélet almákkal

Olaj, vászon, 70x50,5 cm
Jelezve jobbra lent: Schönberger
Kikiáltási ár: 750 000 Ft