53. aukció
Modok Mária 1896-1971 Virágcsendélet asztalon
123

Modok Mária 1896-1971

Virágcsendélet asztalon

Olaj, vászon, 50,5x37,5 cm
Jelezve jobbra fent: Modok M.
Kikiáltási ár: 160 000 Ft
Becsérték: 300 000 - 500 000 Ft

Proveniencia:‣ korábban a Gordon-Váradi gyűjteményben
Kiállítva:‣ Gordon Zsuzsa és dr. Váradi István magángyűjteménye.Szekszárdi Művészetek Háza,Szekszárd, 1987. január 9. – március 30. katalógus: szám nélkül