24. aukció
Peterdi Gábor (1915-2001) Virágcsendélet fehér asztalkán, 1930
51

Peterdi Gábor (1915-2001)

Virágcsendélet fehér asztalkán, 1930

Olaj, vászon, 81,5x66 cm
Jelezve jobbra lent: Peterdi 30
Kikiáltási ár: 480 000 Ft