25. aukció
Berény Róbert (1887-1953) Virágcsendélet fotókkal
237

Berény Róbert (1887-1953)

Virágcsendélet fotókkal

Olaj, vászon, 65x50 cm
Jelezve balra fent: Berény
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft