49. aukció
Ismeretlen festő Virágcsendélet gyümölcsökkel
102

Ismeretlen festő

Virágcsendélet gyümölcsökkel

Olaj, vászon, 69x54 cm
Kikiáltási ár: 250 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft