71. Aukció
Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955) Virágcsendélet gyümölcsökkel
68

Perlrott-Csaba Vilmos (1880-1955)

Virágcsendélet gyümölcsökkel

Olaj, vászon, 80 x 65 cm
Jelezve balra lent: Perlrott Csaba V.
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 7 000 000 - 10 000 000 Ft