1. aukció
Stoizner jelzéssel (19. század) Virágcsendélet gyümölcsökkel
145

Stoizner jelzéssel (19. század)

Virágcsendélet gyümölcsökkel

Olaj, vászon, 68x55 cm
Jelezve balra lent: C.L.Stoizner
Kikiáltási ár: 160 000 Ft