15. aukció
Diener Dénes Rudolf (1889-1956) Virágcsendélet kék és sárga vázákkal
173

Diener Dénes Rudolf (1889-1956)

Virágcsendélet kék és sárga vázákkal

Olaj, vászon, 80x65 cm
Jelezve jobbra lent: Diener-Dénes
Kikiáltási ár: 550 000 Ft

Kiállítva: • Tamás Galéria CXXXII. kiállítása, II. tétel • Diener-Dénes Rudolf – Forgács-Hann Erzsébet kiállítása, 2. tétel • 1989. július – szeptember, Diener-Dénes Rudolf születésének 100. évfordulójára rendezett emlékkiállítás, 25. tétel