10. aukció
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) Virágcsendélet kék háttérrel
29

Iványi Grünwald Béla (1867-1940)

Virágcsendélet kék háttérrel

Olaj, vászon, 80x60 cm
Jelezve balra lent: Iványi Grünwald
Kikiáltási ár: 950 000 Ft

119

Cséplés, 1936

Kikiáltási ár: 320 000 Ft