15. aukció
Lahner Emil (1893-1980) Virágcsendélet korsóval, 1929
171

Lahner Emil (1893-1980)

Virágcsendélet korsóval, 1929

Olaj, vászon, 61x51 cm
Jelezve jobbra lent: E. Lahner Paris 1929
Kikiáltási ár: 350 000 Ft