48. aukció
Kunffy Lajos (1869-1962) Virágcsendélet körtékkel, 1936
153

Kunffy Lajos (1869-1962)

Virágcsendélet körtékkel, 1936

Olaj, vászon, 65,5x81,5 cm
Jelezve jobbra lent: Kunffy L. 1936
Kikiáltási ár: 400 000 Ft
Becsérték: 800 000 - 1 000 000 Ft