25. aukció
Fülöp Antal Andor (1908-1979) Virágcsendélet körtékkel, 1945
101

Fülöp Antal Andor (1908-1979)

Virágcsendélet körtékkel, 1945

Olaj, fa, 59x44 cm
Jelezve balra fent: Fülöp Antal Andor 1945
Kikiáltási ár: 200 000 Ft