70. Őszi Aukció
Vaszary János virágcsendélet
191

Virágcsendélet nőszirommal és tulipánnal

Olaj, vászon, 65 x 77 cm
Jelezve jobbra lent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 36 000 000 Ft
Becsérték: 60 000 000 - 80 000 000 Ft