37. aukció
Borsos József (1821-1883) Virágcsendélet pillangóval
138

Borsos József (1821-1883)

Virágcsendélet pillangóval

Olaj, fa, 31x26 cm
Jelezve középen lent: Borsos
Kikiáltási ár: 950 000 Ft