60. aukció
Vass Elemér (1887-1957) Virágcsendélet széken, 1935; Hátoldalon: Tavaszi séta, 1934
93

Vass Elemér (1887-1957)

Virágcsendélet széken, 1935; Hátoldalon: Tavaszi séta, 1934

Olaj, fa, 91,5x63,5 cm
Jelezve balra lent: Vass E. 1935 Jelezve hátoldalon balra lent: Vass E. 1934.
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft