64. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Virágcsendélet szoborral, 1932
77

Ziffer Sándor (1880-1962)

Virágcsendélet szoborral, 1932

Olaj, falemez, 40x33 cm
Jelezve balra fent: Ziffer Sándor
Kikiáltási ár: 950 000 Ft
Becsérték: 1 200 000 - 2 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA ÉS REPRODUKÁLVA ¦ EXHIBITED AND REPRODUCED:

¦ Van aki marad… Ziffer Sándor kiállítása, Deák Gyűjtemény, Szent István Király Múzeum, Székesfehérvár, 2019. október 12 – 2020. február 2. 39.old. kat. 20.

KIÁLLÍTVA ¦ EXHIBITED:

¦ Nagybánya. Nagybányai festészet a neósok fellépésétől 1944-ig. Miskolci Galéria, 1992 december.