18. aukció
Berény Róbert (1887-1953) Virágcsendélet tállal
205

Berény Róbert (1887-1953)

Virágcsendélet tállal

Olaj, vászon, 70x50 cm
Jelezve balra lent: Berény
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft