5. aukció
Varga Vasile (1911-?) Virágcsendélet Van Gogh-nak hódolva
123

Varga Vasile (1911-?)

Virágcsendélet Van Gogh-nak hódolva

Olaj, karton, 100x69 cm
Jelezve jobbra fent: Varga Vasile
Kikiáltási ár: 250 000 Ft