25. aukció
Holló László (1887-1976) Virágcsendélet zöld háttérrel, 1968
139

Holló László (1887-1976)

Virágcsendélet zöld háttérrel, 1968

Olaj, fa, 62,5x50 cm
Jelezve balra lent: Holló L. 1968 VIII., Jelezve hátoldalon: Béres Andrásnak szeretettel Laci bácsi 1968. VIII. 26.
Kikiáltási ár: 480 000 Ft