24. aukció
Vass Elemér (1887-1957) Virágcsendélet zöld vázában, 1937
52

Vass Elemér (1887-1957)

Virágcsendélet zöld vázában, 1937

Olaj, fa, 71,5x53 cm
Jelezve balra lent: 937. Vass E.
Kikiáltási ár: 180 000 Ft