51. aukció
Koszta József (1861-1949) Virágcsokor
57

Koszta József (1861-1949)

Virágcsokor

Olaj, vászon, papírlemezen, 50,5x40 cm
Jelezve jobbra lent: Koszta.
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft
Becsérték: 4 200 000 - 6 000 000 Ft