44. aukció
Spányik Kornél (1858-1943) Virágillat, 1920
91

Spányik Kornél (1858-1943)

Virágillat, 1920

Olaj, papírlemez, 89,5x57 cm
Jelezve jobbra lent: Spányik C M Bpest 1920
Kikiáltási ár: 700 000 Ft
Becsérték: 1 300 000 - 1 800 000 Ft