32. aukció
Zsolnay Júlia (1856-1950) Virágok, 1896
55

Zsolnay Júlia (1856-1950)

Virágok, 1896

Olaj, vászon, 50x40 cm
Jelezve balra lent: ZSJ 1896
Kikiáltási ár: 280 000 Ft