57. aukció
Pekáry István (1905-1981) Virágok, 1963
98

Pekáry István (1905-1981)

Virágok, 1963

Olaj, vászon, 65x90 cm
Jelezve jobbra lent: 19 Pekáry 63
Kikiáltási ár: 1 700 000 Ft
Becsérték: 2 500 000 - 3 500 000 Ft

‣ István Pekár. Galleria d'Art Moderna Viotti, Torino, 1967. szeptember 23. – október 6. katalóguson kívül (Fiori címmel)