54. aukció
Ziffer Sándor (1880-1962) Virágok a művész kertjében (Kannavirág, Canna Generalis), 1930 körül
102

Ziffer Sándor (1880-1962)

Virágok a művész kertjében (Kannavirág, Canna Generalis), 1930 körül

Olaj, vászon, 100,5x55,5 cm
Jelezve balra fent: Ziffer Sándor
Kikiáltási ár: 6 000 000 Ft
Becsérték: 10 000 000 - 15 000 000 Ft