70. Őszi Aukció
Czigány Dezső (1883-1938) Virágok ablakban, 1908 körül
78

Czigány Dezső (1883-1938)

Virágok ablakban, 1908 körül

Olaj, vászon, kartonon, 54 x 41,5 cm
Jelezve jobbra lent: Czigány
Kikiáltási ár: 12 000 000 Ft
Becsérték: 20 000 000 - 30 000 000 Ft