35. aukció
Medveczky Jenő (1902-1969) Virágok az ablakban, 1927
134

Medveczky Jenő (1902-1969)

Virágok az ablakban, 1927

Olaj, vászon, 67x54 cm
Jelezve jobbra lent: Medveczky 1927
Kikiáltási ár: 2 000 000 Ft