23. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Virágok az ajtóban, 1966
87

Frank Frigyes (1890-1976)

Virágok az ajtóban, 1966

Olaj, farost, 60,5x50,5 cm
Jelezve balra fent: Frank Frigyes 966 XII.; jelezve hátoldalon: Frank Frigyes Munkácsy I. Díjas „Virágok ajtóban” 1967
Kikiáltási ár: 380 000 Ft