16. aukció
Koszta József (1861-1949) Virágok bokályban, 1920-as évek
53

Koszta József (1861-1949)

Virágok bokályban, 1920-as évek

Olaj, karton, 46,5x34 cm
Jelezve jobbra fent: Koszta
Kikiáltási ár: 2 600 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva: Esposizione d’Arte Ungherese in Genova, 1928, 104. tétel

BÁV 67. aukció, 86. tétel