31. aukció
Gadányi Jenő (1896-1960) Virágok csuporban, 1943
43

Gadányi Jenő (1896-1960)

Virágok csuporban, 1943

Olaj, pasztell, papír, 43x61 cm
Jelezve jobbra lent: 943 Gadányi Jenő
Kikiáltási ár: 400 000 Ft