62. aukció
Márffy Ödön (1878-1959) Virágok és gyümölcsök, 1930-as évek első fele
89

Márffy Ödön (1878-1959)

Virágok és gyümölcsök, 1930-as évek első fele

Olaj, vászon, 72,5x60,5 cm
Jelezve jobbra lent: Márffy Ödön
Kikiáltási ár: 2 800 000 Ft
Becsérték: 4 000 000 - 6 000 000 Ft

Oeuvre-katalógus szám ¦ Oeuvre-catalogue number: 1.1.3.6.

¦ In: Rockenbauer Zoltán: Márffy. Makláry Artworks Kft., Budapest-Párizs, 2006.

Proveniencia ¦ Provenance:

¦ korábban Márffy Ödön örököseinek tulajdonában

Reprodukálv a ¦ Reproduced:

¦ Rockenbauer Zoltán: Márffy. Makláry Artworks Kft., Budapest-Párizs, 2006., 313.