43. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Virágok és könyvek (Fekete váza)
109

Frank Frigyes (1890-1976)

Virágok és könyvek (Fekete váza)

Akvarell, papír, 50x35 cm
Jelezve balra lent: Frank Frigyes
Kikiáltási ár: 180 000 Ft
Becsérték: 360 000 - 500 000 Ft

Hátoldalon autográf felirat: Frank Frigyes: Virágok és könyvek
(fekete váza) akvarell