33. aukció
Pekáry István (1905-1981) Virágok és madarak, 1931
102

Pekáry István (1905-1981)

Virágok és madarak, 1931

Olaj, vászon, 71x45 cm
Jelezve jobbra lent: 19 Pekáry 31.
Kikiáltási ár: 950 000 Ft