50. Jubileumi Aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Virágok fehér vázában, 1929
148

Frank Frigyes (1890-1976)

Virágok fehér vázában, 1929

Olaj, papír, 98x69 cm
Jelezve balra lent: Frank Frigyes
Kikiáltási ár: 4 000 000 Ft
Becsérték: 8 000 000 - 10 000 000 Ft

REPRODUKÁLVA:
‣ Modern Magyar Művészet 1919-1964. Szerk.: Kieselbach Tamás, Budapest, 2004. 1056. kép