43. aukció
Benczúr Ida, Dolányiné (1876-1970) Virágok kínálóban, 1941
70

Benczúr Ida, Dolányiné (1876-1970)

Virágok kínálóban, 1941

Olaj, vászon, 64,5x85,5 cm
Jelezve jobbra lent: Dolányi B. Ida 1941
Kikiáltási ár: 300 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 800 000 Ft