11. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Virágok könyvvel
184

Frank Frigyes (1890-1976)

Virágok könyvvel

Olaj, vászon, 70x61 cm
Jelezve balra fent: Frank Frigyes, vakrámán: Frank Frigyes Virágok könyvvel
Kikiáltási ár: 350 000 Ft