47. aukció
Nagy Sándor (1869-1950) Virágok között, 1925
165

Nagy Sándor (1869-1950)

Virágok között, 1925

Akvarell, papír, 37x27,5 cm
Jelezve balra lent: NS 1925
Kikiáltási ár: 240 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 700 000 Ft

KIÁLLÍTVA:
Őszi kiállítás, Műcsarnok, Budapest, 1929