55. aukció
Basilides Barna (1903-1967) Virágok vázában, 1930
203

Basilides Barna (1903-1967)

Virágok vázában, 1930

Olaj, vászon, 59,5x50 cm
Jelezve jobbra lent: Basilides Barna 1930
Kikiáltási ár: 550 000 Ft
Becsérték: 1 000 000 - 1 300 000 Ft

Aukcionálva:‣ BÁV 36. árverés, 17. tétel‣ BÁV 62. árverés, 18. tétel