7. aukció
Román György (1903-1981) Virágok vázában
10

Román György (1903-1981)

Virágok vázában

Olaj, farost, 50x60 cm
Jelezve jobbra fent: Román György, hátoldalán: Román György Virágcsokor
Kikiáltási ár: 240 000 Ft