40. aukció
Czóbel Béla (1883-1976) Virágok vázában
22

Czóbel Béla (1883-1976)

Virágok vázában

Akvarell, szén, papír, 59x41 cm
Jelezve jobbra lent: Czóbel
Kikiáltási ár: 320 000 Ft
Becsérték: 500 000 - 600 000 Ft

Aukcionálva:
•BÁV 61.árverés, 15. tétel
•Mű-Terem Galéria, 20. árverés, 26. tétel