29. aukció
Zsolnay Virágok vázákban, 1920-as évek második fele
1

Zsolnay

Virágok vázákban, 1920-as évek második fele

Olaj, vászon, 86,5x76 cm
Jelezve balra fent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft

PROVENIENCIA:-egykor Hazai Ödön gyűjteményében