28. aukció
Vaszary János virágcsendélet
218

Virágok vázákban, 1920-as évek második fele

Olaj, vászon, 86,5x76 cm
Jelezve balra fent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 15 000 000 Ft

PROVENIENCIA: egykor Hazai Ödön gyűjteményében