49. aukció
Vaszary János virágcsendélet
92

Virágok vázákban, 1935 körül

Olaj, vászon, 86,5 x 76,5 cm
Jelezve balra fent: Vaszary J.
Kikiáltási ár: 20 000 000 Ft
Becsérték: 40 000 000 - 55 000 000 Ft

KIÁLLÍTVA: Vaszary magángyűjteményekben. Virág Judit Galéria, Budapest, 2015. március 28. – április 25. kat. szám nélkül