7. aukció
Frank Frigyes (1890-1976) Virágok zöld vázában
11

Frank Frigyes (1890-1976)

Virágok zöld vázában

Olaj, vászon, 75,5x60 cm
Jelezve balra lent: Frank Frigyes, hátoldalán: Frank Frigyes
Kikiáltási ár: 220 000 Ft