Kortárs aukció 2019
Fehér László (1953-) Virágóra, 2004
77

Fehér László (1953-)

Virágóra, 2004

Olaj, vászon, 160x220 cm
Jelezve jobbra lent: Fehér László 2004. VII. 08
Kikiáltási ár: 1 500 000 Ft
Becsérték: 3 000 000 - 4 000 000 Ft