57. aukció
Mattioni Eszter (1902-1993) Virágos ablak dunai hegyekkel, 1958
121

Mattioni Eszter (1902-1993)

Virágos ablak dunai hegyekkel, 1958

Olaj, farost, 100,5x76 cm
Jelezve jobbra lent: Mattioni E.
Kikiáltási ár: 280 000 Ft
Becsérték: 400 000 - 600 000 Ft

‣ korábban a művész tulajdonában

Kiállítva és reprodukálva:
‣ Mattioni Eszter kiállítása. Magyar Nemzeti Galéria, Budapest, 1977. április–június, katalógus: 65.