69. Tavaszi Aukció
Berény Róbert (1887-1953) Virágos csendélet pöttyös vázával
12

Berény Róbert (1887-1953)

Virágos csendélet pöttyös vázával

Olaj, vászon, 50,5 x 65,5 cm
Jelezve jobbra lent: Berény
Kikiáltási ár: 3 600 000 Ft
Becsérték: 4 400 000 - 6 000 000 Ft

Kiállítva és reprodukálva:

  • Treasures Revealed. Selected work from the collection of Jill A. Wiltse and H. Kirk Brown III. The Art of Hungary 1890–1956 and the Honorable Nancy G. Brinker, former U. S. Ambassador to Hungary.

137

Berény Róbert (1887-1953)

Anna játszik, 1937

Kikiáltási ár: 1 000 000 Ft