15. aukció
Balla Béla (1882-1965) Virágos kert
71

Balla Béla (1882-1965)

Virágos kert

Olaj, karton, 67x49 cm
Jelezve jobbra lent: Balla Béla
Kikiáltási ár: 200 000 Ft