1. aukció
Herrer Cézár (1868-1919) Virágos kert
83

Herrer Cézár (1868-1919)

Virágos kert

Olaj, vászon, 50x50 cm
Jelezve jobbra lent: Herrer Cézár Nagybánia (SIC)
Kikiáltási ár: 260 000 Ft